ESP-G10X3
EMPHASER 25cm / 10" grille in X3 design
Item number: ESP-G10X3
ESP-G10X3
DHLEstimated delivery date: May 17, 2026
There are no reviews available yet. Be the first to write a review.
Description
Woofer cover made of robust ABS plastic for 10″ woofer with sheet metal or
cast baskets, minimum height enclosure: 285 mm, maximum outer diameter
Woofer basket: 257 mm